مقالات کارگشا

10 رنگی که در کوراسیون داخلی خانه هیچ وقت از مد نمی افتند!

این رنگ ها را می توانید در خانه تان استفاده کنید.

اگر تحت تأثیر سبک و مد قرارگرفته اید، دیگر نگران عوض شدن رنگ سال نباشید. در این جا 10 ایده برای انتخاب رنگ مناسب بیان شده و سعی می شود تا آنجا که امکان دارد سرگرم کننده باشند تا شما روند جدیدی را دنبال کنید و مجبور نشوید هر چند سال یکبار خانه تان را مجددا رنگ کنید. به طور متوسط شروع به فکر کردن درباره یک پروژه رنگ کردن خانه و تکمیل آن بیش از 100 روز از سال طول می کشد، زیرا بیشتر زمان برای انتخاب رنگ مناسب صرف می شود.

خوشبختانه، چند رنگ ثابت برای انتخاب وجود دارند که هیچ وقت از مد خارج نمی شوند. توصیه می کنیم حتما مطالعه کنید.

1.خاکستری

 این رنگ که ما آن را به نام خاکستری می شناسیم، در اصطلاح زبان انگلیسیPoised Taupe  با کد رنگ (SW 6385) است.

انتخاب رنگی خنثی، مانند رنگ خاکستری یک انتخاب هوشمندانه است، زیرا ثابت شده که در طول زمان محبوبیت خود را در فضای خانه حفظ می کند.

10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

2. استخوانی

رنگ سفید تیره که ما به اصطلاح استخوانی می نامیم، در اصطلاح زبان انگلیسی Dover White خوانده شده که با کدرنگ (SW 6385) است.

طیف رنگ های سفید، کلاسیک هستند و از سبک و مد خارج نمی شوند.

10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

3. سفید

که در اصطلاح زبان انگلیسی (Extra White) با کد رنگ (SW 7006) است.

10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

4. رنگ آلاباستر (رخام گچی)

در اصطلاح زبان انگلیسی (Alabaster) با کد رنگ (SW 7008) گفته می شود. رُخام گچی یا آلاباستر نوع توده ای ریزدانه سنگ گچ است که متراکم، چرب مانند، بی رنگ یا سفید می باشد. رخام گچی زیاد شفاف نیست و فاقد رگه است وبه رخام سپید نیز مشهور است.

 10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

5. خاکستری کلاسیک فرانسوی

که در اصطلاح زبان انگلیسی (Classic French Gray) با کد رنگ (SW 0077) است. از رنگ های سفید خسته شده اید؟ یک سایه رنگ از خاکستری که زمان بر روی محبوبیت و مد بودن آن ها هیچ تاثیری ندارد، به ویژه برای نماهای بیرونی انتخاب کنید.

10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

6. سبز مغز پسته ای

که در اصطلاح زبان انگلیسی (Cascade Green) با کد رنگ (SW 0066) است. ایده های استفاده از این رنگ و فضاهای داخلی و نمای ساختمان را در عکس زیر تماشا کنید:

رنگ مغز پسته ای در دکوراسیون

7. سبز صدفی

که در اصطلاح زبان انگلیسی (Oyster Bay) با کد رنگ (SW 6206) گفته می شود.

رنگ سبز صدفی

8. سیاه

که در اصطلاح زبان انگلیسی (Tricorn Black) با کد رنگ (SW 6258) گفته می شود. در صورتی که به زیبایی در طراحی محیط خودتان اهمیت می دهید رنگ های تیره تر مانند عنابی و مشکی و آبی نیلگون نیز جزء رنگ های پرطرفدار هستند.

رنگ سیاه در دکوراسیون

9. آبی دریایی

آبی دریایی که در اصطلاح زبان انگلیسی (Naval) با کد رنگ (SW 6244) گفته می شود. آبی دریایی یا سیان نام مجموعه ای از رنگ های بین طیف سبز و آبی است. این رنگ در طراحی داخلی باعث احساس رفاه، تازگی، ظرافت، قطعیت، تحت نفوذ در آوردن می شود و تداعی کننده آب و آسمان و دریاست.

آبی دریایی

10. عنابی

 این رنگ که در اصطلاح زبان انگلیسی (Rave Red) با کد رنگ(SW 6608) گفته می شود. رنگی متمایل به قرمز یا رنگ شکلاتی آلبالویی است که بر طبق نظر شرکت پانتون دارای حس و حالی کلاسیک و خنثی است که می تواند روحیه و خاطرات خوبی را برای فرد به ارمغان آورد. می توانید از این رنگ برای طراحی داخلی منزل استفاده کنید. اگر رنگ عنابی را با چارچوب های سفید و وسایل چوبی ترکیب کنید فضایی آرام بخش و زیبا ایجاد خواهید کرد که وسایل چوبی به چشم خواهد آمد و اتاقی دل انگیز و منحصر به فرد خواهید داشت.

10 رنگ که هیچ وقت ازمد نمی افتند!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا