وب سایت ویکی ساختمون با شعار رسانه آنلاین تخصصی ساختمان پا به عرصه تولید محتوای باکیفیت جهت برطرف نمودن نیازهای افراد در حوزه ساخت‌وساز و همچنین معرفی کسب و کارها و افراد شاغل در این حوزه گذاشته است.
تبلیغات در ویکی ساختمون این امکان را به شما می‌دهد که شما برند، محصول و خدمات خود را معرفی نمایید تا نظاره گر رشد هر چه بیشتر شرکت، محصول و یا خدماتتان باشید.

بازدیدکننده ماهیانه

۵۰۰k

 

تعداد ورودی از گوگل

۳۶۰k

 

شبکه‌های اجتماعی

۱۶٫۱K

 

تبلیغات در ویکی ساختمون : رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی ویکی ساختمون در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در ویکی ساختمون ابتدا موقعیت‌های مختلف را در پایین مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۰۹۳۳۸۷۱۷۴۷۶  یا آدرس ایمیل wikiads@kargosha.com با ما در ارتباط باشید.

 

تبلیغات در ویکی ساختمون : رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های ویکی ساختمون در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب ویکی ساختمون معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۴ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۰۹۳۳۸۷۱۷۴۷۶  یا ایمیل wikiads@kargosha.com تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در انتهای صفحه مطالعه کنید.

 

تبلیغات در ویکی ساختمون : جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ویکی ساختمون بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 

بنر تبلیغاتی در ویکی ساختمون

بنرهای تبلیغاتی یکی از موارد تبلیغات در ویکی ساختمون محسوب می‌شود. بنرهای تبلیغاتی یکی از رایج ترین و تاثیرگذارترین انواع تبلیغات اینترنتی هستند و برای جذب بازدید کننده در قسمت های پربازدید سایت ها قرار می گیرند.

 

کد تبلیغ

نوع تبلیغ

سایز تبلیغ

محل نمایش

هزینه ماهانه

تعداد قابل اجرا

WRS

بنر

۲۵۰*۳۰۰

سایدبار تمام مقالات

۸۰۰٫۰۰۰ تومان

۴ عدد

WRF

بنر

۶۰*۴۶۸

فوتر تمام مقالات

۷۰۰٫۰۰۰ تومان

۴ عدد

WTF

بنر

۶۰*۴۶۸

فوتر تک مقاله هدف

۳۰۰٫۰۰۰ تومان

۴ عدد

WCF

بنر

۶۰*۴۶۸

بالای بخش نظرات – صفحه‌های داخلی

۶۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

WCI

بنر

۶۰*۴۶۸

بین تمام مطالب

۸۰۰٫۰۰۰ تومان

۲ عدد

WMI

بنر

۲۵۰*۳۰۰

سایدبار صفحه اصلی

۷۵۰٫۰۰۰ تومان

۲ عدد

WUH

بنر

۶۰*۱۲۸۰

بالای هدر

۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

WAUC

بنر

۶۰*۴۶۸

بالای تمام مقاله‌ها

۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

WTUC

بنر

۶۰*۴۶۸

بالای مقاله هدف

۵۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

WTDS

بنر

۶۰*۴۶۸

زیر مقاله هدف

۳۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

WTCI

بنر

۶۰*۴۶۸

بین مقاله هدف

۴۰۰٫۰۰۰ تومان

۱ عدد

شرایط درج بنرهای تبلیغاتی:

  • برای دوره ۳ ماهه ۱۵% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
  • فرمت بنرها به صورت .jpg  و .gif مورد تایید می باشد.
  • از پذیرفتن بنرهایی که بسیار متحرک هستند و بازدیدکننده را آزرده می نماید معذور هستیم.
  • از پذیرفتن بنر سایتهایی که محتوای آن مخالف قوانین کشور است معذور هستیم.
  • ویکی ساختمون در پذیرش یا عدم پذیرش تبلیغات مختار است.

 

 تبلیغات در ویکی ساختمون : رپورتاژ آگهی در ویکی ساختمون

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات ویکی ساختمون در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از ویکی ساختمون را خواهید داشت. ویکی ساختمون مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.
متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ویکی ساختمون تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ویکی ساختمون نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۶۷۵ پیکسل نیاز است.

 

تبلیغات در ویکی ساختمون : صفحات مجازی

تبلیغات در صفحات مجازی یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید از ویکی ساختمون دریافت نمایید. در این تبلیغات شما می‌توانید بنرهای جذاب طراحی و به صورت پست یا استوری در صفحات مجازی ویکی ساختمون و کارگشا منتشر نمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا