مقالات کارگشا

12 ایده برای طراحی کمد لباس

در دکوراسیون هر اتاق، توجه به مبلمان ضروری است. در اتاق خواب بدون شک، فضای مهم هر اتاق، تخت خواب می باشد. این فضا توجه ما را جلب می کند، ولی سایر فضاهای اتاق نیز حائز اهمیت است.

1.روش های مدرن جایگزین روش های سنتی

12 ایده برای طراحی کمد لباساگر نیاز دارید که لباس هایتان را در طبقه بندی مشخص و فضاهای جداگانه مرتب کنید و بتوانید دسترسی راحت تری به وسائل مورد نیازتان داشته باشید و همچنین بتوانید لباس های تابستانه و زمستانه ی خود را از هم جدا کنید پس دیگر از  روش های نگهداری سنتی لباس ها در گنجه و کمد دست بکشید و در طبقه بندی های مشخص آن ها را نگهداری کنید.

2.تکنیک بزرگ نمایی

12 ایده برای طراحی کمد لباساگر اتاق خوابتان کوچک و نقلی است، یک ترفند ساده برای بزرگ تر نشان دادن فضایتان وجود دارد. با نصب آینه بر روی کمد خود می توانید باعث بزرگتر نشان داده شدن فضایتان شوید.

3.کمد با درب نامرئی

12 ایده برای طراحی کمد لباسبرای پیدا کردن لباس مورد نظرتان، می توانید از درب های شیشه ای شفاف به عنوان درب کمد استفاده کنید. هر چند با سبک ایرانی رابطه خوبی ندارد ولی می توان از این تکنیک برای جدا کردن فضای اتاق خواب از کمد لباس استفاده نمود.

4.ساخت کمد متناسب با نیاز خود

12 ایده برای طراحی کمد لباسساختن و طراحی کمد ها به سلیقه شخصی و متناسب با فضای خود، بهترین راه برای لذت بردن از فضای ایجاد شده است. این تکنیک باعث استفاده حداکثر از فضا های پرت اتاق خواب می شود.

5.تاثیر اشکال هندسی در ارتباط با فضا

12 ایده برای طراحی کمد لباسطرح های هندسی به لطف خطوط مستقیم و ساده شان باعث راحتی در برقراری ارتباط با فضا می شوند.

این یک مثال واضح است که چگونه سادگی می تواند یک فضای واضح و ممتاز ایجاد کند. برای رسیدن به این هدف، خطوط مستقیم، رنگ های نرم و دکوراسیون دقیق مورد استفاده قرار می گیرد.

7.دکوراسیون دو رنگ

12 ایده برای طراحی کمد لباستزئین یک اتاق با دو رنگ همیشه یک شرط ضروری است. سیاه و سفید اغلب تکرار می شود، یا سفید و قرمز است. اما در اینجا ما یک پیشنهاد آوانگارد بهتری داریم: زرد و سیاه که می تواند فضای کمد اتاق خواب را بزرگ تر نشان دهد.

8. استفاده از رنگ خنثی

12 ایده برای طراحی کمد لباسانتخاب یک رنگ خنثی برای کمد لباس مثل رنگ سفید، امکان بازی با بقیه عناصر و رنگ ها را به شما می دهد. رنگ سفید این امکان را فراهم می نماید که شما در تشخیص لباس ها با رنگ های مختلف دچار مشکل نشوید.

9.طراحی برای کودکان

12 ایده برای طراحی کمد لباسبرای اتاق کودکان جزئیات زیادی طراحی شده است. با این حال، طراحان اغلب فراموش کرده اند به کمدهای کوچک ویژه کودکان توجه نمایند. باید جزئیات دیگر اتاق کودک بتواند کمد را با بقیه اتاق مطابقت دهد. 

10.درب های کشویی

12 ایده برای طراحی کمد لباساگر شما یک کمد با فضای کوچک را انتخاب می کنید، بهترین گزینه درب کشویی است.

11. خطوط راست

12 ایده برای طراحی کمد لباسرنگ های روشن و خطوط راست، یکی از روش های طراحی کمد مدرن و عملکردی است.

12.دو سمت دیوار

بسیار شگفت انگیز!با این روش می توان فضای اتاق را سازماندهی کرد. نه یک دیوار بلکه از فضای دو دیوار کناری اتاق می توان استفاده نمود، بنابراین سازماندهی می تواند تمام وسایل شخصی افراد را در یک فضا مرتب کند. می توان در این فضا با ورود نور و قرار دادن تجهیزات طراحی داخلی فضای مناسب تری را ایجاد نمود.

منبع:

www.homify.com

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا