مقالات کارگشا

نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با رویکرد صادرات به کشورهای منطقه

نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران طبق روال هرساله در تاریخ ششم تا نهم مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه، شرکت آینده‌پژوهان نوآور کارگشا با همراهی اتاق تعاون ایران، اتاق بازرگانی ایران و عراق و دبیرخانه صادرات خدمات سازمان نظام مهندسی حضور خواهد داشت و برنامه های متنوعی شامل دوره‌های آموزشی، نشست های B2B و رقابت نقد و ارزیابی را با هدف صادرات صنعت ساختمان برگزار خواهد کرد.

نشست‌های B2B در اولین روز نمایشگاه یعنی یکشنبه 6 مرداد، با حضور تجار و بازرگانان کشورهای سوریه، ترکیه و عراق و با همراهی اتاق مشترک ایران و عراق برگزار خواهد شد. تجار و بازرگانان کشورهای یادشده در سایر روزهای نمایشگاه نیز حضور داشته و از سایر غرفه‌ها بازدید خواهند کرد. این موضوع، فرصت مناسبی برای کسب‌وکارهای ایرانی فراهم خواهد آورد تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه داده و زمینه‌ای برای صادرات آن‌ها ایجاد کنند.

دوره‌های آموزشی در قالب 7 پنل با عناوین رو‌به‌رو در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار خواهند شد: روشهای تامین‌ مالی بنگاه‌های اقتصادی در شرایط نااطمینانی بازار، بررسی تاثیر تکنولوژی بر آینده تولید، پنل ویژه کشور عراق: تجارت با عراق با رویکرد صنعت ساختمان، حقوق ساخت و ساز و شرایط حل اختلاف ناشی از قراردادهای این صنعت، بازاریابی در دوره رکود اقتصادی، راهکارهای تبادلات مالی و بانکی با کشور عراق در شرایط تحریم و آشنایی با روشها، شرایط و ملاحظات حمل کالا به عراق و سوریه.
برای ثبت نام در این کارگاه ها با کد تخفیف ۵۰ درصدی kargoshaEO به اینجا مراجعه کنید.

سومین رویدادی که کارگشا برای این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان تدارک دیده است، نقد و ارزیابی یک پروژه شاخص عمرانی در سطح شهر تهران است. این رویداد با هدف برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه در قالب یک رقابت تیمی در آخرین روز نمایشگاه برگزار خواهد شد. در نهایت به تیم‌هایی که بهترین نقد را ارائه دهند، یک عدد سکه بهار آزادی و یک عدد نیم‌سکه بهار آزادی تقدیم خواهد شد.

مدیران و کارشناسان کارگشا در روزهای برگزاری نمایشگاه حضور داشته و شما می‌توانید از راهنمایی‌های این گروه بهره‌مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات برنامه‌های کارگشا در نمایشگاه می‌توانید با شماره 02122395816 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا