مقالات کارگشا

12 راهکار هوشمند روشنایی برای داشتن خانه ای دلنشین تر

آیا می خواهید روشنایی خانه اتاق خود را پرنورتر، شفاف تر و دلنشین تر نمایید؟ هیچ راهی بهتر از استفاده از برخی گجت ها نیست. این گجت ها نه تنها زیبایی خانه تان را تامین می کنند، بلکه کل فرایند مدیریت روشنایی خانه را برایتان بسیار آسانتر و بدون دردسر می نمایند. می توانید این لامپ ها را از طریق گوشی همراهتان حتی در مواقع ضروری کنترل نمایید و در ضمن از به مقرون به صرفه بودن این سیستم ها نیز بهره مند گردید. اجازه بدهید نگاهی به دوازه مثال در این خصوص بیندازیم. 

لامپ هوشمند Helia ساخت Soraa 

این لامپ،  اثر آبی شب را برای همیشه از بین می برد. این نورهای آبی برروی کیفیت خواب تاثیرگذار می باشند. حالت شب این لامپ بسیار منحصر بفرد و تاثیر فوق العاده ای روی داشتن یک خواب عمیق دارد. در این لامپ ها از LED های بنفش به جای نور آبی استفاده شده است.
 هوشمندسازی، کنترل روشنایی

چراغ های روشنایی هوشمند بی سیم Qube 

خانه تان را با استفاده از نوارهای هوشمند بی سیم Qube نورانی نمایید. از دیدگاه سازنده این لامپ هوشمند، این نوارها برای تامین روشنایی مطلوب برای تمام خانه شما مناسب می باشند. این نوارهای روشنایی دارای ارتباط بی سیم به صورت شبانه روز و در کلیه روزهای هفته می باشند. با این لامپ ها، شما می توانید تمامی چراغ ها و لوسترهای خانه تان را از طریق گوشی همراهتان مدیریت و قابل دسترس نمایید.
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ LED ساخت GE ، یکپارچه با  Alexaآمازون

خانه تان را بوسیله لامپ های C که دارای LED های ساخت GE و یکپارچه با سیستم Alexa آمازون می باشد، هوشمندتر نمایید. این لامپ می تواند به درخواست های شما که از طریق Alexa پردازش خواهد شد، پاسخ داده و حتی پیشنهاداتی را هم برای بهبود سطح روشنایی خانه ارائه نماید. ساختار دایره ای این چراغ نیز جذابیت بیشتری برای ساکنین به همراه خواهد داشت. 
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ های هوشمند Holi 

فضای سکونت خود را با روشنایی بهتر، زنده کنید و به خلاقیت خود با Smart Lamp Connected Light توسط Holi تلنگری بزنید. این لامپ ها با زیبایی خارق العاده و منسجم توسط یک برنامه جانبی کنترل می شود و می تواند رنگ ها را با توجه به حالات روحی شما و با داشتن هزاران طیف رنگ، توسط نرم افزار تغییر دهد. این لامپ های هوشمند می توانند اتاق شما را بوسیله عملکرد عالی روشنایی تنظیم نمایند. 
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ روشنایی E27 LED متصل به بلندگوهای بلوتوث دار 

این مجموعه، ترکیب زیبایی از یک چراغ LED دار و بلندگوی صوتی بلوتوث دار می باشد. این لامپ ها یک گجت موزیکال ایده آل می باشد که موسیقی خالص و واضح و نیز زندگی رنگین تری را برایتان به ارمغان می آورند. این بلندگو در هفت طیف رنگ اصلی تهیه شده است که بالغ بر شانزده میلیون رنگ گرم و سرد را پشتیبانی می کند.  
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

کیت روشنایی هوشمند  LifeSmart

لامپ های روشنایی LifeSmart قادرند بالغ بر شانزده میلیون طیف رنگ را با تنظیم روشنایی از پیش تنظیم شده، تولید می کنند که انعطاف پذیری مناسبی را برای محیطی کامل برای هر اتاق فراهم می نماید. با نرم افزار LifeSmart و سرور هوشمند همراه شوید تا کنترل کاملی از راهکارهای هوشمند را در اختیار داشته باشید.

هوشمندسازی، کنترل روشنایی
 

کیت لامپ های LED دار Ivy Smarter بوسیله Nanoleaf 

نورپردازی ایده آل خود را با کیت نورپردازی Ivy Smart Kit توسط Nanoleaf تولید نمایید. این لامپ ها سازگار با HomeKit اپل بوده که می تواند سیستم چراغ ها را با استفاده از دستورات صوتی فعال و کنترل نماید. این لامپ ها می توانند از طریق نرم افزار، گوشی همراه و یا تبلت مدیریت و سازماندهی شوند. 
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ روشنایی مدل شکوفه ایی فیلیپس 

تنظیمات نورپردازی ایده آل خود را به هر طریقی که می خواهید با استفاده از شکوفه فیلیپس شخصی، روشن نمایید. این دستگاه خیره کننده شما را قادر می سازد خلاقیت خود را با نورپردازی اتوماتیک از طریق انتخاب بیش از 16 میلیون رنگ امتحان نمایید. می توانید "شکوفه" خود را در محیطی باز بعنوان اثر درخشان قرار دهید و یا آن را در پشت مبلمان خانه خود قرار دهید تا یک محیط خیره کننده ایجاد نماید.
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ هوشمند Mi Lamp ساخته شده توسط Xiaomi 

لامپ هوشمند Mi Lamp توسط Xiaomi به بازار معرفی شد. طرحی مدرن و مینیمالیست که به منظور صرفه جویی و بهینه سازی محیط توسعه پیدا کرده است. این Mi Lamp شامل دو میله متقاطع برای ایجاد یک زاویه جهت پذیرایی می باشد . Mi Lamp دقیقاً همان چیزی را به شما میدهد که نیاز دارید.
 هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ های هوشمند iDevices

روشنایی های قدیمی خود را به چراغ های هوشمند و iDevices تبدیل نمایید. این دستگاه این امکان به شما می دهد که برای کنترل روشنایی بدون برخاستن از صندلیتان اقدام نموده و خانه خود را به یک خانه هوشمند و اتوماتیک تبدیل می کند. لامپ ساده خود را هوشمند کنید و هم اکنون روشنایی خانه تان می تواند از طریق گوشی هوشمندتان و یا تبلت به راحتی قابل کنترل باشد.
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

روشنایی هوشمند Ingenium Blu 

MEGAMAN جدیدترین سیستم روشنایی هوشمند خود را که بر خلاف سایر لامپ های هوشمند از بلوتوث به جای Wi-Fi استفاده می کند، ارائه نموده است. چراغ های LED در محدوده دستگاه های هوشمند از فن آوری بلوتوث برای اتصال و کنترل روشنایی در خانه یا دفتر کارخود استفاده می کنند که یک این مزیت نسبت به تکنولوژی Wi-Fi می باشد، زیرا کنترل مستقیم از دستگاه های بلوتوث مانند گوشی های هوشمند، تبلت یا لپ تاپ امکان پذیر خواهد بود. 
هوشمندسازی، کنترل روشنایی

لامپ  LED بلندگودار از برند سونی 

مهمانی خود را با لامپ LED دارای بلندگو از برند سونی شروع کنید. همانگونه که از نام این محصول پیداست، طراحی انقلابی این محصول مشتمل بر چراغ های LED و نیز بلندگوی آن می باشد. به سادگی سوکت لامپ استاندارد E26 را پیچیده، نور و صدا را به دلخواه خود تنظیم کرده و از شرایط پیش آمده لذت ببرید. 

هوشمندسازی، کنترل روشنایی

منبع: وبسایت مدیوم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا