مقالات کارگشا

کاغذ دیواری ضد امواج چیست؟ محافظت ساختمان در برابر امواج الکترومغناطیس

کاغذ دیواری ضد امواج چیست؟

اگر در نزدیکی آنتن ها و دکل های مخابراتی قرار دارید، اگر کابل های فشار قوی در نزدیکی محل کار و زندگی شما وجود دارد، اگر همسایه هایتان شما را در معرض طولانی مدت و مستمر امواج وای فای قرار می دهند. شما در معرض آلودگی امواج الکترومغناطیس قرار دارید، راه حل چیست؟ شیلدینگ امواج الکترومغناطیسی. 
محصولات متنوعی جهت شیلدینگ امواج الکترومغناطیسی وجود دارد که برای محافظت ما از منابع تولید کننده امواج الکترومغناطیسی که تحت اراده ما کار نمی کنند، کاربرد دارد. محصولاتی از قبیل کاغذ دیواری ضدامواج، رنگ ضدامواج و برچسب های شیشه ضدامواج الکترومغناطیس که ما را در برابر این تابش های مضر الکترومغناطیسی ایمن می سازد. 

علاوه بر ایفای نقش اصلی کاغذ دیواری که ایجاد ظاهری زیبا و دلنشین در محیط زندگی است، کاغذ دیواری ضد امواج یک ویژگی مطلوب دیگر دارد و آن کمک به ایمن سازی ساختمان در برابر امواج الکترومغناطیسی که به وفور در محیط اطراف پراکنده هستند می باشد.
در حال حاضر کاغذ دیواری ها با تنوعی از رنگ و طرح و جنس تولید می شوند و همچنین به دلیل نصب سریع و آسان، آن ها را به محبوب ترین دیوارپوش تبدیل کرده است. به همین دلیل محققان با درنظر گرفتن این نکته به طراحی و تولید محصول جدیدی از کاغذ دیواری با ویژگی ضد امواج الکترومغناطیسی پرداخته اند. به طوری که شما می توانید با استفاده از این محصول نانو فناوری شده برای بهبود وضعیت آسایش خود در محیط زندگی و کار استفاده نموده و ایمنی خود و اطرافیان خود را در مواجهه با امواج الکترومغناطیس ارتقا ببخشید.

کاغذ دیواری ضد امواج

کاربرد کاغذ دیواری ضد امواج

کاغذ دیواری های ضد امواج نه تنها به عنوان یک بخش تزئینی استفاده می شوند و فضایی جذاب و خاص را ایجاد می کنند چون قابلیت ایمن سازی در برابر امواج الکترومغناطیس را دارند به عنوان کاغذ دیواری با کاربرد دوگانه شناخته می شوند.
 شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا تولید کننده کاغذ دیواری ضد امواج الکترومغناطیس است که از این نوع کاغذ دیواری ها در مکان های مختلفی مانند منازل مسکونی، مدارس، دفاتر مختلف کاری و هتل ها و … استفاده می شود و خلاصه در هر مکانی که در کنار استفاده از دکوراسیون مدرن دیوار، ایمن سازی در برابر امواج الکترومغناطیس نیاز باشد، کاربرد دارند.

کاربرد کاغذ دیواری ضد امواج

مزایای کاغذ دیواری ضد امواج الکترومغناطیس

  1. ضد آب و قابل شستشو
  2. مقاوم در برابر خوردگی
  3. ضد آتش و کاهنده اثر پیشرفت شعله آتش
  4. دارای طرح و ظاهر دلنشین و سازگار با محیط زیست
  5. عایق تبادل گرمایی جهت خروج و یا ورود گرما از طریق دیوارها
  6. جلوگیری از خروج و ورود امواج به محل مورد نظر و همچنین افزایش سیستم ایمنی وای فای
  7. کاهش امواج الکترومغناطیس در بازه فرکانسی ۳۰۰ مگاهرتز تا ۳۰ گیگا هرتز با راندمان ۵۴ دسیبل 
  8. عدم استفاده از TVOC و HCHO مواد پلی اتیلن و رزینهای مضر که در تولید بیشتر کاغذ دیواری ها معمول از آن استفاده می شود
  9. تست شده در مرکز تحقیقات امواج الکترومغناطیس دانشگاه امیرکبیر، اتاق آنتن دانشگاه تهران و آزمایشگاه سازگاری امواج کشور کره جنوبی نتیجه: راندمان 99%

«درخواست نصب کاغذ دیواری از متخصصین کارگشا»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا