مقالات کارگشا

مجتمع تجاری تفریحی بازار چارسو

معرفی بازار چارسو

موقعیت جغرافیایی

بازار چارسو (مجتمع تجاری-فرهنگی چارسو) در خیابان جمهوری تهران در تقاطع حافظ احداث گردیده است.

ویژگی های بازار چارسو

مجتمع تجاری فرهنگی چارسو در زمینی به مساحت 5574 مترمربع و با 67150 مترمربع زیر بنا احداث گردیده است. همچنین، پیش ‏بینی پارکینگی با ظرفیت 1000 اتومبیل، یکی از مهم‏ترین معضلات مراجعه به مرکز شهر را برای مراجعین به این مجتمع تجاری مرتفع نموده است.بازار چارسو با بیش از 332 واحد تجاری از طبقه زیر زمین اول تا طبقه چهارم و با متراژ های گوناکون بهترین محیط برای فعالیت اصناف حوزه مخابرات و صوت و تصویر را در مرکز این اصناف فراهم نموده است.

طبقه پنجم این مجتمع به صورت اختصاصی به مرکز سرو غذاهای متنوع ایرانی و بین المللی اختصاص یافته است که علاوه بر ایجاد محیطی آرام برای استفاده کنندگان، مانع از خروج ناخواسته مراجعیت در اوقات صرف غذا شده است.

طبقه ششم این مجتمع زیبا به سالن های انتظار اختصاص یافته است که ضمن ایجاد محیطی مناسب برای مراجعین مراکز فرهنگی این بازار، بهترین محیط را برای برپایی اجتماعات فرهنگی فراهم نموده است.

طبقه هفتم این بازار به 5 سالن سینما با ظرفیت های گوناگون اختصاص یافته است که در محیط پر هیاهوی مرکز شهر می تواند لحظات آرام بخشی را برای خانواده ها فراهم نماید.

اجرای فونداسیون و دیوارهای حایل و سقف ها به همراه نازک کاری و فینیشینگ این مجتمع بزرگ با شرکت هنزا بوده است و پرسنل سامانه جامع صنعت ساختمان (کارگشا) این افتخار را در کارنامه اجرایی خود دراند که در این پروژه زیبا و بزرگ سهیم بوده و تجربه ای گرانبها از اجرای پروژه ای تجاری و فرهنگی، اندوخته اند.

منبع : دپارتمان متره و برآورد سامانه جامع صنعت ساختمان (کارگشا)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا