مقالات کارگشا

 معرفی سیستم روشنایی هوشمند Lucis

توانایی کنترل روشنایی با یک برنامه بر روی گوشی هوشمند، ابتدا به صورت یک راهکار آغاز گردید اما رفته رفته تبدیل به یک روش اساسی برای آسانتر کردن شرایط زندگی گردید. بهرحال حتی با این نرم افزارهای هوشمند، این لامپ ها چیزی کم دارند و آن قابل حمل بودن آنهاست. چنانچه بخواهید لامپ های سنتی را جابجا نمایید نیاز به سیم و پریز برق دارید که این موضوع باعث محدودیت شما میگردد و قطعا براحتی نمی توانید در هر جایی که دوست داشته باشید آنها را تنظیم کنید.
  هوشمندسازی، مدیریت روشنایی
روشناییLucis، یک محصول کاملاً منحصربفرد در حیطه لامپ های هوشمند می باشد و تمرکز این محصول بیشتر بر استفاده در فضاهای بیرونی ساختمان و حالت های روشنایی ترکیبی با مجموعه ای از ویژگی های عظیم و بسیار ساده می باشد. نتیجه بسیار ساده و واضح می باشد و شما امکان استفاده ساده و آسان از یک لامپ کوچک را خواهید داشت که می توانید هر جایی که بخواهید آنرا حمل نمایید. این دستگاه : 

  • بدون محدودیت می باشد
  • روشن و رنگی می باشد.
  • با وزنی سبک و قابل حمل می باشد.
    هوشمندسازی، مدیریت روشنایی

طراحی دلپذیر:

لامپ های Lucis ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارند، به جز پوشش پورت شارژر در قسمت عقب که برای محافظت بیشتر است، بیشتر قسمت این لامپ با روشنایی محصور شده است. چند کلید حساس به لمس در قسمت های مختلف آن هم وجود دارد اما این دکمه ها تنها با چند علامت کوچک در بخش بیرونی نمایان می باشند. شما همچنین متوجه عدم وجود دکمه روشن/خاموش خواهید شد، که به جای این دکمه، با سه بار تکان دادن، لامپ روشن و خاموش خواهد شد.
  برای اولین بار که این لامپ را می بینید شاید این روش روشن و خاموش شدن عجیب به نظر برسد، ولی سپس متوجه خواهید شد که نیازی به تکان دادن آن مانند زمین لرزه نیست. یک نکته جالب دیگ یک پیچ کوچک است که در کف این لامپ تعبیه شده است و شما به آسانی میتوانید آن را بر روی پایه دوربین خود قرار دهید و عکس هایی با نورپردازی مناسب بگیرید. این پیچ با سایر لوازم اضافی مانند Zebrano Tripold چوبی و یا … سازگاری دارد. 
هوشمندسازی، روشنایی هوشمند

توانایی نورپردازی:

همانطور که قبلاً اشاره شد، لامپ Lucis دارای سنسورهای حساس به تکان و لمس می باشد که هر دوی این موارد بسیار قابل اعتماد هستند، اما زمانی که شما بخواهید با قابلیت لمس فیزیکی بالاتری کار کنید، یک مثلث مغناطیسی وجود دارد که می توانید آن را اضافه و یا حذف کنید. این لامپ 250 لومن با 16 میلیون طیف رنگ های مختلف ارائه می دهد. این لامپ یک چراغ قوه نیست بلکه چراغی با نور مناسب و قابل تنظیم است. 
 هوشمندسازی، روشنایی هوشمند
نکته جالب توجه این است که باتری این لامپ دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد. چنانچه از آن ها در فضاهای بسیار تاریک استفاده کنید تا هشت ساعت توانایی کارکرد دارد و در شرایطی که بخواهید در شدت های روشنایی پایین تر استفاده نمائید، می توانید تا 80 ساعت از این لامپ بهره مند گردید. برای مسافرت و شرایط استفاده از لامپ در بیرون، نیازی به تنظیم نور در حالت روشنایی کامل ندارید، بنابراین شما می توانید چندین شب از این لامپ ها بدون شارژ استفاده کنید که بسیار مناسب برای مسافرت هایی است که دسترسی به سیستم برق مستقیم ندارید. یک پاور بانک بهمراه داشته باشید و لامپ را برای روزهای متوالی و بیشتری شارژ کنید. علاوه بر این، دستگیره Zebrano به همراه وزن بسیار کم این لامپ، امکان استفاده از آن را نه فقط برای مسافرت های بیرون، بلکه برای کشف محیط در فضاهای تاریک نیز فراهم می آورد. 
 روشنایی هوشمند، اسمارت هوم

آنچه ما می پسندیم:

طراحی مناسب، زیبا و محیط آرام و خوشایندی که این لامپ تولید می کند، بسیار خوشایند است. چنانچه از آن استفاده می کنید، نیازی نیست وقت زیادی را صرف یادگیری آن نمایید، پس لذت ببرید و از روشنایی رنگارنگ آن استفاده کنید.   
 

منبع: وبسایت Gadget Flow

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا